Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£5.128 GBP | $7.037 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 431 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Compact maar tijdgenoot, zet deze pocket-sized flat Madrid op uw drempel. U zal in La Latina worden gebaseerd van Barrio DE, waar de tapasbars en cantinas de smalle stegen flankeren. Foodies kan een beet in nabijgelegen Mercado DE La Cebada grijpen. Staat het sightseeing op de agenda? De Burgemeester van het plein is weg een wandeling van een kwartier. Ruimte-wijs, is deze flat niet het grootst. Beide slaapkamers worden verbonden, en de enige badkamers is Engels-reeks. Maar voor die die hun tijd van plan zijn uit en ongeveer door te brengen, heeft het alles u voor een geen-franjesverblijf wenst.
* De twee slaapkamers worden verbonden, en de enige badkamers is hier Engels-reeks. De slaapkamer is ook van de keuken.
* Aangezien de ruimte hier strak is, denken wij het voor een paar, een reiziger, of zij solo beter geschikt is die van plan zijn om het grootste deel van hun tijd door te brengen die Madrid onderzoeken.
* Er is hier geen eettafel.
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
* U zult de sleutels van het bureau van de gastheer moeten opnemen. Als u een persoonlijke controle zou verkiezen, zal u een prijs van €30 worden aangerekend. Na 9pm, zal u €50 worden geladen.

(Het Redelijke) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale die het boeken waarde voor annuleringen minstens 5 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 5 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Opera y Palacio Real
Postcode:
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 431 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Madrid | Madrid Studenten Appartement | Madrid Studio Appartement | Madrid Appartement te huur | Madrid Goedkoop Appartement | Madrid Bedrijfsappartementen Appartement