4 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ten eerste, heeft deze flat een fantastische plaats in het hart van Le Marais. Musée Picasso en Place des de Vogezen zijn zowel weg een korte wandeling, terwijl de talloze koffiebarren, de restaurants en de boutiques op uw drempel zullen zijn. Weg geplooid bij de rug van een historisch gebouw onderaan een oude stenen-bedekte binnenplaats, zult u deze flat op drie niveaus vinden. Er zijn leven-binnen voelt hier en overvloed van boeken, een piano en een lijstvoetbal iedereen onderhouden houden. Of ontspan eenvoudig op het decked terras met zijn meningen over de daken van Parijs.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de ingang van het huis te bereiken.
* Terwijl enkele garderobes niet worden gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* Enkele eenpersoonsbedden zijn bankbedden.
* Verscheidene van de slaapkamers zijn geschikter voor kinderen.
* Het parkeren in Parijs kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer waar mogelijk.
Badkuip
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Wieg/Voederbak
Bureau
Droger
Drogend Rek
De Machine van de espresso
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Bibliotheek van Boeken
Oven
Toegestane huisdieren
Piano
Het Terras van het dak
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
WiFi