Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Paris France EN Location longue durée Paris Paris-Isle-of-France FR vivienda alquiler Paris Paris-Isle-of-France ES Immobilie zum Mieten Paris Paris-Isle-of-France DE affitto lungo termine Paris Paris-Isle-of-France IT Huizen en appartementen te huur Paris Paris-Isle-of-France NL Arrendamentos de longo prazo Paris Paris-Isle-of-France PT долгосрочная аренда Paris Paris-Isle-of-France RU
« Terug

1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Parijs, Frankrijk

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£8.126 GBP | $10.929 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 1
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 6 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Parijs, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een toevluchtsoord van ontspanning, deze flat is het soort rustige ruimte u lang om huis tijdens een bezige stadsonderbreking te roepen. Het is prachtig verfraaid in het kalmeren van tonen van wit, blauw, en hout, en opgeschept zelfs een gebied van de kuuroordontspanning met een bad van de Jacuzzi. Wij denken het voor een paar overvloed van ruimte zoeken ideaal is, of een familie die met kleine degenen die op de bankbedden slapen in het woonkamer en ontspanningsgebied. U zult aan de warenhuizen van Opéra dicht zijn, de vrede en stil van Parc Monceau, en de historische aantrekkelijkheden van Montmartre.
* Place DE Clichy metro de post is weg een korte gang.
* Dit huis is niet geschikt voor die met verminderde mobiliteit.
* Bij volledige inbezitneming, zullen vier gasten op bankbedden, in de leefruimte en in het ontspanningsgebied slapen. Wij denken dit huis aan een familie of een paar meest geschikt is.
Airconditioning
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Extra Hoofdkussens en Dekens
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hete Ton
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Privé Ingang
De Detector van de rook
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 30):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale die het boeken waarde voor annuleringen minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 30 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Parijs
Regio: Parijs Isle of
Provincie: Stad Parijs
Land: Frankrijk
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Parijs | Parijs Huizen-Villa te huur | Parijs Goedkoop Huizen-Villa | Parijs Bedrijfsappartementen Huizen-Villa