6 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Alpes-Maritimes, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wordt gebouwd in 1926 door architect Barry Dierks, deze villa guestbook zoals storied aangezien zij - Pablo Picasso komen, de Lafaard Noël, en de Hertog en de Hertogin van Windsor allen doorgebrachte tijd hier hebben. Als de illuster geschiedenis uw aandacht niet grijpt, absoluut zullen de overzeese meningen. Of u in de pool zwemt of een glas wijn op het terras smaakt, zullen panoramas en centrum voor zijn. Het binnenland is onmiskenbaar eigentijds, met zijn open-plan het leven gebied en funky opgeschorte open haard. U zult ook toegang tot een afgezonderd strand onderaan de rotsachtige weg hebben. Dit gezegd zijnde, is Cannes weg een gemakkelijke aandrijving wanneer u uit in de stemming aan onderneming bent.
* Hoewel niet elke ruimte wordt gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* U zult een auto in deze plaats nodig hebben. Het privé parkeren is beschikbaar.
* Aangezien dit huis op een rotsachtige dagzomende aardlaag is, zullen kleine degenen moeten op elk moment worden gecontroleerd.
Toegang tot Strand
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
De Spelen van de raad
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Droger
De Machine van de espresso
Het Materiaal van de oefening
Brandblusapparaat
Open haard
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Gemeenschap met poorten
Hangers
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Privé Droger
Privé Ingang
Privé Pool
Privé Wasmachine
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
De stromende Diensten
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi