3 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Enkel laat vallen een korte afstand van Burgemeester en Puerta del Sol van het Plein, deze flat u in het hart van de actie. Zeker, is het drukte-vrij in ontwerp en enkele ruimten zijn een weinig comfortabel, maar u zult alles hier voor een comfortabel verblijf nodig vinden. En voor ons, is de plaats zeer belangrijk. Enkele iconische hotspots in het lokale gebied omvatten Royal Palace van Madrid en de Kathedraal Almudena. Klaar aan onderneming verder ver weg? Hop op nabijgelegen metro om de stad gemakkelijk te onderzoeken.
* Deze flat heeft vensters berijpt, zodat zijn er niet om het even welke meningen.
* De derde slaapkamer is vrij klein met beperkte bergruimte. Nochtans, heeft het alles u voor een comfortabele nachtrust nodig hebt.
* Het parkeren in Madrid kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer waar mogelijk.
* Uw gastheer keurt het boeken van groepen jonge mensen niet bij dit huis goed.
Airconditioning
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi