6 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in de buurt Marais op Rue des Archives, zult u culturele aantrekkelijkheden zoals Musée Nationaal Picasso-Parijs en het Centre Pompidou een korte wandeling weg hebben. Er is een serie van elegante boutiques, bars en restaurants ook van te genieten. Of laat uw gastheer een privé chef-kok schikken om wat typisch Parijse keuken voor uw familie of vrienden te koken. Een andere goede eigenschap van dit huis is dat alle slaapkamers Engels-reeks zijn. Wij houden van dat dit huis een vreedzame binnenbinnenplaats ook overziet.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de ingang van het huis te bereiken.
* Bij volledige capaciteit, zijn er niet genoeg zetels in de zitkamer, maar er is genoeg plaatsing voor iedereen bij de eettafel
* Slechts twee van de Engels-reeksen hebben een toilet. Er zijn twee afzonderlijke toiletten voor de andere badkamerss.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg kostenloos verstrekken. U zult om het moeten vooraf verzoeken.
* Het parkeren in Parijs kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer waar mogelijk.
Airconditioning
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Wieg/Voederbak
Bureau
Afwasmachine
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Veilig
Satelliet/Kabeltelevisie
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi