Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Ragusa Italy EN Location longue durée Ragusa Sicily FR vivienda alquiler Ragusa Sicily ES Immobilie zum Mieten Ragusa Sicily DE affitto lungo termine Ragusa Sicily IT Huizen en appartementen te huur Ragusa Sicily NL Arrendamentos de longo prazo Ragusa Sicily PT долгосрочная аренда Ragusa Sicily RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ragusa, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£10.604 GBP | $14.349 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 3767 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ragusa, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in toneelVal Di Noto in zuidoostelijk Sicilië, is deze villa ideaal voor families en groepen vrienden. Breng uw dagen door die door de pool en uw avondensterrenkijkerij van de dakJacuzzi, met het meest dichtbijgelegen strand enkel 400 meter weg en Plaatsen van de Erfenis van de Wereld van Unesco van enkele gebied de indrukwekkendste een korte aandrijving lazing verder ver weg. Met een compacte keuken perfect voor lichte de zomerbeten, duurzaam binnenland die heldere en winderige tinten, en een uitspreidende tuinrijken in citroenbomen kenmerken en struiken bloeien, tikt deze plaats ladingen van dozen.
* Het zwembad is slechts beschikbaar voor gebruik tussen de laatste Zaterdag in April en de eerste Zaterdag in Oktober. Het wordt chloor-gezuiverd en meet 10 x 3.5 meter met een constante diepte van 1.2 meter.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg en een hoge stoel kostenloos verstrekken. U zult om hen moeten vooraf verzoeken.
* Er is vrij parkeren voor maximaal twee auto's die enkel buiten de voetpoort worden gevestigd die tot de villa via een bedekte oprijlaan leiden.
* Als u om een vroege of recente controle of een controle zou willen verzoeken, kunt u een speciaal verzoek indienen wanneer u boekt.
* De gasten moeten een fotoidentificatie en een creditcard op controle tonen.
Airconditioning
Barbecue
Mixer
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Vroeg/laat Beschikbare Controle
De Machine van de espresso
Geschermde Tuin
Vrij Parkeren
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Jacuzzi
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Gebouw
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Privé Ingang
Privé Pool
Privé Wasmachine
De Douche van de regen
Het Terras van het dak
Satelliet/Kabeltelevisie
Zelf - controle - in/Controle
Slimme TV
Correct Systeem
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
* De goed-gedragen huisdieren zijn welkom om zich bij u voor een extra prijs van €50 per week op verzoek aan te sluiten.
* Uw gastheer kan de extra schoonmakende diensten voor een extra prijs van €22 schikken per uur, per reinigingsmachine. Zij kunnen extra linnen voor €15 per persoon ook schikken.
* Spreek aan uw gastheer om in-villamassages, yoga, een persoonlijke chef-kok, kokende klassen, en andere supplementen voor een extra prijs te schikken.

Reasonable30
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ragusa
Regio: Sicilië
Provincie:
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 3767 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
4
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Ragusa | Ragusa Huizen-Villa te huur | Ragusa Goedkoop Huizen-Villa | Ragusa Bedrijfsappartementen Huizen-Villa | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Ragusa