2 Slaapkamers Appartement te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
U zult deze die flat tussen Engel en Shoreditch, twee wordt genesteld van trillendste buurten van Londen de vinden. Van straatvoedsel aan nachtleven, zijn er iets op het gebied voor iedereen, met inbegrip van het lopen van wegen langs het kanaal als u langzame eerder dingen zou nemen. Vloer-aan-plafond venstersvloed de leefruimte met licht. Zij leiden tot een klein balkon met meningen van Park Shoreditch over de straat. Het ontwerp is modern en eigentijds. Het is een ideale keus als u een centraal gevestigd, comfortabel verblijf wilt.
* Het meubilair is toegevoegd aan het balkon aangezien de foto's werden genomen - zodat hebt u ergens buiten te zitten. Het overziet Park Shoreditch
* U zult geen auto in deze plaats nodig hebben. De oude Straat is weg een gang van een kwartier, maar er is ook een directe bus van buiten het gebouw.
* Als u van huis wilt werken, verdubbelt de eettafel omhoog als bureau. Er zijn ook kleine ijdelheid in de slaapkamers die als laptop-vriendschappelijke werkruimte kunnen worden gebruikt.
Balkon/Terras
Fietsen
De Detector van de Koolmonoxide
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau
Afwasmachine
Droger
Drogend Rek
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Toiletries van de luxe
Microgolf
Oven
Single-Level Huis
Slimme TV
Stap-vrije Toegang
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi