3 Slaapkamers Appartement te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De theaters, de restaurants, en de winkels zijn op uw drempel bij deze flat in Tuin Covent. U kon niet om een centralere basis vragen. Het is gemakkelijk om al Londen te onderzoeken moet, hetzij te voet of door het uitstekende openbaar vervoer van de stad hier aanbieden. Binnen, is het helder en eigentijds. De ruimten zijn comfortabel, is de keuken goed uitgerust, en de Engels-reeksbadkamers heeft een freestanding bad voor lang, doorweekt het ontspannen. Het kan een weinig lawaaierig zijn, maar dat moet op zulk een opwindende gebied worden verwacht.
* WiFi kan hier nukkig zijn. Het zou kunnen de moeite waard zijn brengend een persoonlijk hotspot apparaat met u als u weet u tot Internet zult moeten toegang hebben.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen.
* U zult geen auto in deze plaats nodig hebben. In plaats van het drijven, stellen wij onderzoekend voor of voordeel halend te voet uit nabijgelegen openbaar vervoer. De veelvoudige posten van de Buis zijn binnen het lopen afstand.
* Er is een bureau in één van de slaapkamers als u om van huis van plan bent te werken.
Airconditioning
Badkuip
Zoemer/Draadloze Intercom
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Bureau
Afwasmachine
Droger
De Machine van de espresso
Ventilator
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Het verwarmde Spoor van de Handdoek
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Het Beddegoed van de luxe
Toiletries van de luxe
Microgolf
Mini Bar
Oven
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Droger
Privé Wasmachine
De Douche van de regen
Zelf - controle - in/Controle
Slimme TV
De Detector van de rook
Fornuis
De Controle van de temperatuur
Werpt
Broodrooster
Toiletries
TV
Stofzuiger
Wasmachine
WiFi
Werkplaats