2 Slaapkamers Herenhuizen te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Park van Hyde, het Circus van Oxford, en andere beroemde aantrekkelijkheden van Londen zijn allen binnen het lopen afstand van dit huis in de stad. Of u in stad voor het winkelen, sightseeing, zaken of genoegen bent, zet dit huis het allen bij uw vingertoppen. Wij houden van het privé balkon, waar u met een glas wijn kunt neerstrijken en op de wereldpas langs letten. Binnen, de heldere leefruimte een comfortabele af te wikkelen vlek is zich en heeft een bankbed voor twee, terwijl de lay-out met vier verdiepingen verzekert er overvloed van ruimte is zich uit uit te rekken. Het is comfortabel, centraal, en geschikt - perfectioneer.
* Terwijl de tweede badkamers niet geheel wordt gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* Bij volledige capaciteit, zullen twee gasten op een bankbed slapen.
* Dit is een rijtjeshuis met vier verdiepingen, zodat denkt om heel wat treden te beklimmen.
* U zult geen auto in deze plaats nodig hebben. In plaats van het drijven, stellen wij onderzoekend voor of voordeel halend te voet uit nabijgelegen openbaar vervoer.
Airconditioning
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Droger
Extra Hoofdkussens en Dekens
Vrij Parkeren op Straat
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Betaald Parkeren op Straat
Privé Ingang
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi