Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€16.128 EUR | $18.608 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 3767 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 10 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Privé pool, panoramische terrassen, en mooie meningen - wat moet niet houden van? Het openlucht leven is moeiteloos bij dit huis, dankzij bevvy van gazebos en pergola's waar u een glas wijn kunt delen en van een maaltijd in de open lucht genieten. Het voelen sportief? Het hoofd neer aan het multifunctionele hof en probeert tennis, volleyball, of basketbal. Binnen, is het Italiaanse karakter rijk. Er zijn twee keukens, zodat zult u overvloed van ruimte hebben om uw favoriete deegwarenschotels omhoog te ranselen. Een lift verbindt de grond en het parterre, terwijl het zolderniveau als ontmoetingsplaatsstreek voor tienerjaren verdubbelt. De reeks in het platteland van Segni, dit is een uitstekend uitgangspunt voor het onderzoeken van Lazio - Rome, Anagni, en de afzet Valmontone zijn allen binnen het drijven van afstand.
* Deze villa wordt uitgespreid over drie niveaus. De grond en de parterres worden verbonden door een lift of de externe treden, terwijl de eerste verdieping door steps.* daar is twee keukens here.* slechts bereikbaar is Uw gastheer kunnen een wieg en een hoge stoel op verzoek verstrekken. * Twee van de tweepersoonsbedden kunnen worden verdeeld in op verzoek uitkiezen. De slaapkamers in de zolder hebben plafonds gemorst, met een minimumhoogte van 1.2m.* is het zwembad beschikbaar aan gebruik van de laatste Zaterdag in April aan de eerste Zaterdag in Oktober. Het heeft via twee kleine vluchten van Airconditioning stairs.* is beschikbaar ter plaatse in de het leven gebieden en parterre, en bedrooms.* bereikt de meest dichtbijgelegen stad weg Colleferro, 3km is. Wij stellen voor hurend hier een auto - het parkeren ter plaatse is beschikbaar.
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
Mixer
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Drogend Rek
De Machine van de espresso
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Privé Ingang
Privé Pool
Zelf - controle - in/Controle
Slimme TV
Correct Systeem
Fornuis
Zwembad
Tennisbaan
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
* Uw gastheer stemt in op verzoek met goed-gedragen huisdieren hier voor een extra prijs van €50 elk per week.
* Uw gastheer kan de extra schoonmakende diensten voor een extra prijs van €22 schikken per uur, per reinigingsmachine. Zij kunnen extra linnen voor €12 per persoon ook schikken.
* Uw gastheer kan een verscheidenheid van voedselleveringen voor een extra prijs, met inbegrip van een barbecuemand, aperitiefuitrusting schikken, belemmert de picknick, veganistervaring, en meer. Zij kunnen ook een privé chef-kok en een kruidenierswinkel kunnen schikken winkelend voor een extra prijs.

Reasonable60
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 3767 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 10 Personen
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Rome | Rome Huizen-Villa te huur | Rome Goedkoop Huizen-Villa | Rome Bedrijfsappartementen Huizen-Villa | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Rome