1 Slaapkamers Appartement te huur Lecce, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met een privé terras volledig met een Jacuzzi en Ionische Overzeese glimpen, deze flat een grote te ontspannen plaats is. Er zijn meer overzeese uitzicht van het communale dakterras, waar u van het ontbijt kunt genieten dat door uw gastheren wordt verstrekt. Binnen de flat, is er geen het leven gebied, maar er zijn een eettafel en een kitchenette. En er is weg overvloed van restaurants en koffie een korte wandeling. Gesitueerd in Gallipoli, is het strand ook slechts 350 meter van dit huis.
* Er is een communaal dakterras, terwijl de flat ook van een privé terras geniet.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg kostenloos verstrekken. U zult om het moeten vooraf verzoeken.
* U zult geen oven hier vinden - hoewel er een haardplaat is. Wij denken de keuken beter geschikt is voor het prepping van lichtere beten dan grote maaltijd.
* Er is hier geen wasmachine.
* Het ontbijt is inbegrepen.
Airconditioning
Inbegrepen ontbijt
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Bureau
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Jacuzzi
Keuken
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Het Terras van het dak
Veilig
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
TV
WiFi