1 Slaapkamers Appartement te huur Brindisi, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vlucht aan dit huis in het schilderachtige platteland van Ostuni. Er is een privé terras om uit de grote gedeelde die tuin en zwembad hier te ontspannen of voordeel te halen, door olijvenbosjes wordt uit het omringd. Binnen, compacte de slaapgasten drie vier van de open-planwoonkamer ook op een bankbed. Uit en ongeveer, is de nabijgelegen vergoelijkte stad van Ostuni een grote plaats om dag het onderzoeken te besteden. Of maak een beeline voor één van de zandige stranden van het gebied, die glasheldere wateren aanbieden.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* Dit huis is op een complex met andere woningen. Er is een privé terrasruimte, terwijl de pool en de tuinen worden gedeeld.
* De beelden op de lijst omvatten een verscheidenheid van villa's op de ontwikkeling en hun het grenzen aan openlucht het dineren ruimten. Het geboekte huis kan variëren - gelieve te bereiken uit voor meer informatie.
* Enkele villa's maken deel uit van een oud huis dat in drie eenheden verdeeld is. Een staldeur verdeelt de ruimte tussen de aangrenzende huizen, zodat kunt u uw buren hier horen.
* Het zwembad is slechts beschikbaar voor gebruik tussen 30 April en 31 November.
* De keuken heeft geen oven, maar er zijn een microgolf en een haardplaat.
* Er is vrij parkeren in het gedeelde parkeerterrein.
Airconditioning
Barbecue
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Het koken Hoofdzaak
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Beschikbare parkeren
Privé Ingang
Gedeelde Pool
Single-Level Huis
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi