2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks meer dan twee licht-gevulde vloeren en het aanbieden van een privé tuin, het Dwarshuis van deze centrale Koning tikt al onze dozen. Een briljante optie voor een familie die, naast de belangrijkste dubbele slaapkamer delen, is er ook een tweelingslaapkamer die voor kinderen het delen en een bank-bed in de zitkamer voor één extra gast perfect is. Plaats-wijs, is deze plaats moeilijk te slaan. Het gezoem van het Kruis van de Koning en de Engel zijn zowel binnen het lopen afstand, als daar zijn nog dichter talloze restaurants voor gemakkelijke maaltijd uit. Plan aan reis in Londen door trein? Is de DwarsPost van de koning enkel weg een minieme gang 11.
* Bij volledige inbezitneming, zal de laatste gast op een bank-bed in het het leven gebied slapen. Als u van plan bent om het bank-bed te gebruiken, verzoek om het vooraf met uw gastheer.
* Dit huis wordt geplaatst meer dan twee vloeren, zodat bereid is om sommige treden te beklimmen.
* Elke gast zal worden gevraagd om te voltooien pre-controle-binnen vormt zich voorafgaand aan aankomst en wordt gevraagd om een vorm van identiteitskaart te delen
* Hoewel niet volledig gefotografeerd, heeft dit huis een privé tuin met openluchtmeubilair.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* De hoofdzaak van de badkamers wordt verstrekt om u te helpen binnen regelen.
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Privé Ingang
De Detector van de rook
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi