13 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks hoog boven de heuvels van de Chianti, deze het uitspreiden zich Toscaanse villa biedt een authentieke plak van het landelijke Italiaanse leven aan. Binnen, is het alle terracottategels, houtstralen en overspannen steendeuropeningen - met comfortabele hoeken voor lezing, een grote haard voor zich het verzamelen, en ruimte voor maximaal 25 gasten over het belangrijkste huis en drie afzonderlijke flats. Buiten, zult u tuinen voor lange lunchen, schaduwrijke terrassen vinden, en een hellingspool die de wijnstokken overzien. Met Florence en Siena zijn allebei binnen gemakkelijk bereik - en charmante dorpen zoals Panzano en Greve enkel rond de hoek - het een vreedzame basis voor het onderzoeken van het gebied aan uw eigen tempo.
* Terwijl niet alle ruimten worden gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* De slaapkamers zijn verdeeld tussen het belangrijkste huis en drie flats, twee waarvan hun eigen woonkamers en kitchenettes hebben, terwijl het derde één slaapkamer en een badkamers heeft.
* Het zwembad is slechts beschikbaar voor gebruik tussen Mei en September, tussen 8am en 10pm. Het is ook niet geschermd zodat zullen kleine degenen moeten op elk moment worden gecontroleerd.
* wegens deze thuislocatie, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen. Er worden betaald parkerend op het gebouw.
Airconditioning
Balkon/Terras
Barbecue
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Drogend Rek
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Bibliotheek van Boeken
Klamboe
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Betaald Parkeren op Gebouw
Beschikbare parkeren
De Lijst van de pool/van de Snooker
Privé Ingang
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi