2 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd dichtbij Piazza della Passera en binnen een zeer korte wandeling van Ponte Vecchio en Palazzo Pitti, heeft deze flat een fantastisch adres. Andere bezienswaardigheden binnen gemakkelijke het lopen afstand omvatten de Galerijen Uffizi, Museo Galileo en Palazzo Vecchio. Er zijn een verscheidenheid van winkels, restaurants en koffie hier ook te onderzoeken. Terug bij flatgebouw in een historisch gebouw, er een woonkamer en een eetkamer zijn om binnen te ontspannen. Één ding zouden wij moeten vermelden - één van de slaapkamers is op een mezzanine niveau, met een vrij steile trap. Dit huis zal gasten aanpassen die een eerste plaats zoeken.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de derde-vloeringang van het huis te bereiken.
* Het traditionele decor zou hier niet aan de smaak van iedereen kunnen zijn. Het voelt een weinig gedateerd voor een deel.
* De tweede slaapkamer wordt bereikt via een steile reeks treden op het mezzanine niveau, zodat is de privacy beperkt.
* U zult geen auto in Florence nodig hebben. Alle belangrijkste oriëntatiepunten zijn binnen het lopen afstand, en een station is nabijgelegen voor ver weg het reizen verder.
Airconditioning
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau
Afwasmachine
Brandblusapparaat
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Privé Ingang
Veilig
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi