2 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het verblijf bij deze flat zal en u enkel een vijf-minieme gang van iconische sacré-Cœur zijn. Gesitueerd in het hart van historische Montmartre, wordt dit huis omringd door talrijke onafhankelijke boutiques, koffie, en restaurants. Of kook wat Parijse keuken in de keuken van deze flat - het is compact maar heeft alles u waarschijnlijk nodig hebt. Characterful gasten vijf zes van de woonkamer ook slaap op een bankbed. Wij houden ook van de meningen van de buurt en van de glimp van de Toren van Eiffel van de vensters. Dit huis is een grote plaats zich na een bezige dag af te wikkelen van sightseeing.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de eerste verdiepingingang van het huis te bereiken.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* De tweede slaapkamer heeft geen venster.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg kostenloos verstrekken. U zult om het moeten vooraf verzoeken.
* Op verzoek toegestane huisdieren“
* WiFi kan hier nukkig zijn.
* Dit huis is bij de bovenkant van Montmartre, zodat is op de heuvel beklimmen bereid om aan de flat te krijgen na het onderzoeken.
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Diepvriezer
Koelkast
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
Veilig
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
WiFi