2 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Notulen van de Rivier Arno, deze comfortabele flat comfort en gemak voor paren en vriendengroepen enthousiast aan biedt om het hart van Florence te onderzoeken. Het huis kenmerkt effectief een flat binnen een flat, met één van zijn twee slaapkamers die van de rest voor om het even welke gasten gescheiden worden gevonden die naar extra privacy streven. Het belangrijkste deel van het huis heeft alles u voor een ontspannend verblijf, met een goede met maat woonkamer, het dineren gebied en keuken zou kunnen nodig hebben klaar om worden gebruikt. U zult ook de beroemde cultuur en de keuken van de stad te voet, met belangrijke pleinen en oriëntatiepunten zoals de kathedraal van Santa Maria del Fiore kunnen ontdekken bereikbaar binnen vijftien minuten.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de ingang van het huis te bereiken.
* Één van twee slaapkamers van dit huis is afzonderlijk van de belangrijkste delen van de flat, die extra privacy aanbieden.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg kostenloos verstrekken. U zult om één moeten vooraf verzoeken.
Airconditioning
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Brandblusapparaat
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ketel
Keuken
Keukengerei
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Privé Ingang
Fornuis
Toiletries
De Pers van het afval
TV
Wasmachine
WiFi