2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Leef als lokaal in dit warme en het welkom heten huis, vanaf de drukte nog enkel dertig minuten op de trein van centraal Londen. De licht-gevulde leefruimte is een comfortabele vlek om zich, met een het dineren gebied te ontspannen en af te wikkelen dat op het beschutte terras en de tuin opent. Er is een keuken met alles u een feest, plus een afzonderlijke bureauruimte moet omhoog koken voor het inhalen op het werk. De twee slaapkamers delen één badkamers, nochtans is alles zo zorgvuldig geleverd dat het gemakkelijk is om dit kleine downside te vergeven. En met winkels, bars, en de Houten post van Overground van de Straat enkel is een korte gang weg, de plaats ook handig.
* Er is hier een specifieke bureauruimte. Als u op het werk tijdens uw verblijf moet inhalen, kan uw gastheer een volledige opstelling, met inbegrip van een een ergonomische bureaustoel, een monitor, en laptop tribune verstrekken.
* Dit is een leven-binnen huis. U zou de persoonlijke bezittingen van enkele gastheer moeten aanwezig verwachten om tijdens uw verblijf te zijn.
* De thermostaat van de Bijenkorf is op een tijdopnemer en bij 21.5 graden geplaatst. Spreek aan uw gastheer als u het koeler of verwarmingstoestel zou verkiezen en zij kunnen de temperatuur via app bijwerken.
* Uw gastheer vraagt vriendelijk dat u uw schoenen binnen het huis verwijdert.
Barbecue
Badkuip
Mixer
De Spelen van de raad
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau
Afwasmachine
De Adapters van de elektriciteit
Extra Hoofdkussens en Dekens
Ventilator
Geschermde Tuin
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Het verwarmde Spoor van de Handdoek
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Levering van de wasserij
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Oven
Betaald Parkeren op Straat
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Wasmachine
De Camera's van de veiligheid
Veiligheidssysteem
Zelf - controle - in/Controle
Slimme TV
De Detector van de rook
Fornuis
De Controle van de temperatuur
Broodrooster
Toiletries
TV
Stofzuiger
Wasmachine
WiFi
Werkplaats