3 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Genesteld in het hart van Rome, is deze flat allen over de plaats. Het ? s enkel een korte gang aan het Pantheon, Piazza Navona, Spaanse Stappen, en de Trevi Fontein ? alle stad moeten-ziet gezichten. Dit gezegd zijnde, terwijl in traditionele stijl niet kan zijn iedereen ?s kop thee en sommige gebieden van konden profiteren verfris me, houden wij hier van de toegevoegde supplementen. De woonkamerprojector belooft een authentieke ervaring van de filmnacht, terwijl het terras enkel de vlek is om van een avondaperitief te genieten. Er is zelfs een bureau in de zolder als u in stad op zaken bent. Houd enkel in mening de derde slaapkamer zeer klein is, zodat wordt een maximum van vijf volwassenen toegestaan.
* Dit huis kan tot zes gasten, met een maximum van vijf volwassenen aanpassen. Spreek aan uw gastheer voor meer details.
* Gezien de centrale vlek, denk om straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken kunnen oordopjes willen inpakken.
* De naburige huizen overzien deze flat, zo heeft het wat privacy niet.
* Wij denken sommige gebieden met zich konden doen verfrissen. In het bijzonder, kijken de badkamerss en de buitenkant van het gebouw een weinig vermoeid.
* De derde slaapkamer is vrij klein met beperkte bergruimte. Wij denken het aan kinderen meest geschikt is.
* Uw gastheer doesn ? t keurt het boeken van groepen jonge mensen (onder 18 jaar oud) goed.
* In plaats van een TV, heeft de woonkamer een projector voor filmnachten.
* Er is een bureau in de zolder als u van huis moet werken.
Airconditioning
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Ketel
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Projector
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi