Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Seville Spain EN Location longue durée Seville Andalucia FR vivienda alquiler Seville Andalucia ES Immobilie zum Mieten Seville Andalucia DE affitto lungo termine Seville Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Seville Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Seville Andalucia PT долгосрочная аренда Seville Andalucia RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£5.050 GBP | $6.802 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 1076 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 5 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

2 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een welk mooi privé dakterras deze flat in Sevilla heeft. Het kan slechts, niettemin, via de hoogste-vloerslaapkamer worden betreden, zodat whoever heeft kan deze ruimte het proper moeten houden. Een ander ding hier van nota te nemen is als u een groep van vijf bent, één gast zal slapen op een bankbed in de leefruimte. Een ander hoogtepunt van dit huis is zijn plaats in het historische hart van Sevilla. De Kathedraal van Sevilla en Echte Alcázar van Sevilla zijn weg 500 meter, en vele winkels, restaurants en bars zijn op uw drempel.
* Gast vijf zou op een bankbed in de woonkamer ? als u een huis met bewegingsruimte voor het socialiseren zoekt zijn, zouden wij dit huis voor vier slechts gasten adviseren. De vijfde gast zal één van de Engels-reeksbadkamerss moeten gebruiken.
* Dit huis is een duplex, zodat er te beklimmen treden zijn.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg en een hoge stoel kostenloos verstrekken. U zult om hen moeten vooraf verzoeken.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* De luchthaven van Sevilla is weg 12 kilometers.
Airconditioning
Badkuip
Mixer
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Hoge Stoel
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Straat
Terras/Terras
Het Terras van het dak
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*Your de gastheer kan de openbare dienst van de parkerenreserve kunnen op verzoek aanbieden. *Your de gastheer kan helpen luchthavenoverdrachten voor een extra prijs schikken. *If u zult tussen 9pm en middernacht aankomen, zal u een recente aankomstprijs van €30 worden aangerekend - de aankomst tussen middernacht en 2am zal aan een recente aankomstprijs van €50 onderworpen zijn. *Your de gastheer kan de dienst van de in-flatcatering voor een extra prijs kunnen aanbieden. controle *On en controledagen, kan uw gastheer uw bagage voor een extra prijs opslaan. *Your de gastheer kan de extra schoonmakende diensten voor u hier schikken - het zal €22 per uur (het minimum van twee uur) kosten. *There kan sommige extra prijzen zijn om hier, zoals lasten voor nut, definitieve schoonmakende prijzen, stadsbelasting en veiligheidsstortingen te betalen - die u in contant geld aan de huiseigenaar kunt moeten betalen. Gelieve te bereiken uit tijdens het het boeken te bevestigen proces.

(Het Redelijke) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 5 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 5 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Santa Cruz
Postcode:
Plaats: Sevilla
Regio: Andalusië
Provincie: Sevilla en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 1076 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 5 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Sevilla | Sevilla Studenten Appartement | Sevilla Studio Appartement | Sevilla Appartement te huur | Sevilla Goedkoop Appartement | Sevilla Bedrijfsappartementen Appartement