Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Venice Italy EN Location longue durée Venice Veneto FR vivienda alquiler Venice Veneto ES Immobilie zum Mieten Venice Veneto DE affitto lungo termine Venice Veneto IT Huizen en appartementen te huur Venice Veneto NL Arrendamentos de longo prazo Venice Veneto PT долгосрочная аренда Venice Veneto RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Venetië, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£12.665 GBP | $17.085 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 1130 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 5 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

2 Slaapkamers Appartement te huur Venetië, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontwerpend de T-kruising van het kanaal Zulian en Bareteri van San door de overspannen waterdeur, staat deze Venetiaanse flat u toe gondel-horloge recht van het comfort van uw woonkamer. Paar dat met traditionele tegels, de steen en de stralen, en dit huis een mooi beeld maken, zelfs als het een beetje van helderheid niet heeft. Gelukkig, met zo veel Vierkant van het oriëntatiepunten? St. Teken ? s en de 18de eeuw is kerk van Santa Maria Della Fava een must ? binnen het lopen afstand, zult u overvloed van natuurlijk licht hebben aangezien u onderzoekt.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Er zijn treden hier tot de eerste verdieping. Het zou niet de beste optie voor die met verminderde mobiliteit kunnen zijn.
* Bij volledige inbezitneming, zal één gast op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* De partijen van de kip en van het mannetje worden strikt niet toegestaan bij dit huis.
* Terwijl wij van het algemene ontwerp van dit huis houden, ontbreekt het in natuurlijk licht.
* De kitchenette is best voor lichte beten. Dit gezegd zijnde, zult u de beste restaurants van een aantal van de gebied dicht langs vinden.
* Het verwarmen is slechts vanaf 15 Oktober aan 15h April, terwijl de airconditioning vanaf 15 April aan 15 Oktober werkt.
Airconditioning
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Ketel
Keukengerei
Oven
Beschikbare parkeren
TV
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*Your de gastheer heeft verscheidene flats in dit palazzo, en u kunt hen kunnen samen boeken om grotere groepen aan te passen - gelieve te vragen om meer informatie.
*The de wasmachine en de droger zijn met munten.
*Your de gastheer kan butlers, chauffeurs, bootkapiteins, watertaxis, reisgidsen, en fotografen voor een extra prijs schikken.
*Your de gastheer biedt verscheidene cateringsopties voor een extra prijs, met inbegrip van privé chef-koks, wijn het proeven, het koken klassen aan, en stemt in met manden en delicatessenwinkelschotels op aankomst.
*Speak aan uw gastheer over de verscheidenheid van reizen en ervaringen die zij voor een extra prijs hebben aangeboden - dit omvat masker-makende workshops, Italiaanse lessen, de geleide reizen van Venetië en meer.

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 30):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 30 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: San Marco
Postcode:
Plaats: Venetië
Regio: Veneto
Provincie: Venetië
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 1130 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 5 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Venetië | Venetië Studenten Appartement | Venetië Studio Appartement | Venetië Appartement te huur | Venetië Goedkoop Appartement | Venetië Bedrijfsappartementen Appartement