5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Mallorca, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Genesteld tussen Alcúdia en Pollença, biedt dit huis dichtbij aan het beste van beide werelden ? aan lokale steden, mooie stranden en een massa die belevingswaarde, in een rustige die nog vlek worden geplooid door Mallorcan platteland wordt omringd. Daar ?s overvloed van ruimte over de twee vloeren en de slaapkamers op lager niveau uit uit te spreiden en de gemakkelijke toegang van de badkamersaanbieding voor die met verminderde mobiliteit. In openlucht, kunt u ll vondst ? de privé pool die trots centrumstadium en met grootmoedige tuinen nemen, de kleine rond aan hun hart? s inhoud lopen terwijl de volwassenen achterover leunen en omhoog de zon en berguitzicht doorweken.
* wegens deze thuislocatie, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen. Er is privé hier beschikbaar parkeren.
* Als deel van een lokaal energy-saving initiatief, is de airconditioning vastgesteld en zal actief twaalf uren per dag zijn.
* Voor die met verminderde mobiliteit, zijn er twee benedenverdiepingsslaapkamers (één dubbel, één tweeling) en hier een benedenverdiepingsbadkamers.
* De slaapkamergordijnen blokkeren hier volledig niet het zonlicht. Als u hoopt om van te genieten leugen-binnen, zou u een oogmasker kunnen willen inpakken.
* Het zwembad is niet geschermd. Als u kleine degenen brengt, zullen zij moeten op elk moment worden gecontroleerd.
Airconditioning
Barbecue
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Speler DVD
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Hete Ton
Keuken
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Lijst van de pingpong
Privé Pool
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi