3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Mallorca, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze eigentijdse villa heeft een fantastische plaats, met alles in zakken gedaan u op uw vakantie binnen het lopen afstand kon willen. Cala D ? of het stadscentrum, met zijn pedestrianised straten, supermarkten, bars en restaurants, zijn in één richting en de elegante jachthaven met zijn modieuze quayside is in andere. U ? ve werd ook een keus van stranden, met twee zandige weg inhammen enkel een korte wandeling. De villa zelf schept een groot pool met lanterfanters, een het dineren gebied in de open lucht en een balkon met jachthavenmeningen op.
* Met stranden, supermarkten, winkels, bars en restaurants allen binnen het lopen afstand van de villa, daar ? s geen behoefte aan een auto hier. Maar als u verder wilt ver weg onderzoeken, is het privé parkeren beschikbaar.
* De airconditioning wordt geplaatst door een tijdopnemer bij deze villa en zal 12 uren per dag zijn.
* De pool is unfenced zodat zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd. De pool is open vanaf April aan Oktober ? data met uw gastheer gelieve gewoonlijk te controleren.
Airconditioning
Barbecue
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Speler DVD
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Keuken
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Lijst van de pingpong
Privé Pool
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
Wasmachine
WiFi