Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Lefkada Greece EN Location longue durée Lefkada Ionian Islands FR vivienda alquiler Lefkada Ionian Islands ES Immobilie zum Mieten Lefkada Ionian Islands DE affitto lungo termine Lefkada Ionian Islands IT Huizen en appartementen te huur Lefkada Ionian Islands NL Arrendamentos de longo prazo Lefkada Ionian Islands PT долгосрочная аренда Lefkada Ionian Islands RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lefkas, Griekenland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£9.011 GBP | $12.139 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lefkas, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks in de heuvels op het rustige Eiland Meganisi, deze steenvilla biedt een ontspannende terugtocht van het snelle tempo van het moderne leven aan. Het opscheppen indrukwekkende meningen van het vasteland, Eiland Skorpios, veronderstellen wij u ? ll werkelijk bij deze villa uitschakelt. Hoewel u ? ll een omheining met de volgende deur van de zustervilla deelt, geniet u ? ll van totale privacy hier, met uw eigen terras en privé pool. En met een slaapkamer en een doucheruimte op elke vloer, het ? s een grote vlek voor het delen. Gemakshalve gevestigd tussen Vathi, Katomeri, en Spartochori, u ? ll de meeste strandboulevardtavernas, de onafhankelijke winkels, en unieke inhamstranden kunnen maken.
* wegens deze thuislocatie, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen. Er parkeren hier.
* Indien u uw eigen reisregelingen aan het eiland maakt, zult u de autoveerboot van Haven Nidri op Lefkada moeten nemen.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de ingang van dit huis te bereiken.
* Dit huis deelt een omheining met het naburige bezit. Hoewel u volledige privacy zult hebben, kunt u wat lawaai horen.
* Er is een Engels-reeksslaapkamer op elke vloer om gemak en een toegevoegde graad van privacy aan te bieden voor het delen van partijen. De tweede slaapkamer is in eaves ? op uw hoofd gelieve te letten.
* Het zwembad is niet geschermd. Als u kleine degenen brengt, zullen zij moeten op elk moment worden gecontroleerd.
Barbecue
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Ventilator
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Keuken
Microgolf
Klamboe
Openlucht Plaatsing
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
Privé Pool
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*Well-behaved huisdieren kan op verzoek worden toegestaan, maar u zult £30 per huisdier moeten betalen, plus een £175 veiligheidsstorting - gelieve te spreken aan uw gastheer alvorens te boeken als u uw huisdier zou willen brengen.
*Your de gastheer kan autohuur, reisverzekering, reisgeld, en vlucht en trein het boeken voor een extra prijs kunnen schikken - gelieve te spreken aan uw gastheer voor meer informatie.
*Your de gastheer kan overdrachten aan Meganisi verstrekken. Als het reizen door taxi van de Luchthaven van Preveza naar de Haven van Lefkada, zal het €65 elke manier voor maximaal vier passagiers, en €100 elke manier voor maximaal twaalf passagiers kosten. Als u door overzeese taxi van de Haven van Lefkada naar Meganisi reist, zal het €90 elke manier voor maximaal vijf passagiers en een extra €10 per passagier na dat kosten. Als uw gastheer autohuur schikt, zult u uw autohuur bij Haven Meganisi ontmoeten.
*While kan uw gastheer één wieg waarschijnlijk verstrekken en één hoge stoel voor vrij, extra materiaal kan voor een extra prijs beschikbaar zijn van £30 per wieg en £15 per hoge stoel - u kunt uw eigen wieglinnen moeten brengen.

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 60):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 60 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 60 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Lefkas
Regio: Ionische Eilanden
Provincie: Prefectuur Lefkada
Land: Griekenland
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Lefkas | Lefkas Huizen-Villa te huur | Lefkas Goedkoop Huizen-Villa | Lefkas Bedrijfsappartementen Huizen-Villa | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Lefkas