Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Ragusa Italy EN Location longue durée Ragusa Sicily FR vivienda alquiler Ragusa Sicily ES Immobilie zum Mieten Ragusa Sicily DE affitto lungo termine Ragusa Sicily IT Huizen en appartementen te huur Ragusa Sicily NL Arrendamentos de longo prazo Ragusa Sicily PT долгосрочная аренда Ragusa Sicily RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ragusa, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€15.264 EUR | $17.586 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 6 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ragusa, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ideaal gezien geplaatst op een flard van schilderachtig die platteland met enkel twee andere villa's wordt gedeeld, is dit prachtige vakantiehuis ideaal voor zij die een laid-back plaats van wat juiste ontspanning willen genieten. Binnen, is het huis koel en eigentijds, met verontrust houten en industrieel decor, creërend een moderne ruimte om zich binnen af te wikkelen. Buiten, zult u een behandeld het dineren terras evenals een vlekkeloos gazon, plus een mooie pool en een overvloed van lanterfanters vinden waar u uw tan kunt voltooien. De pool wordt gedeeld met de andere twee villa's op plaats, en u hebt ook de optie om deze tezelfdertijd te boeken als u samen met een grote groep komt.
* Het zwembad wordt gedeeld met twee andere villa's op de plaats. Het is niet geschermd, zodat zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd. \ n * Uw gastheer bezit de andere twee villa's op de plaats. U kunt deze villa's kunnen samen boeken om grotere groepen aan te passen - gelieve te vragen om meer informatie. \ n * de slaapkamergordijnen blokkeert hier volledig niet het zonlicht. Als u hoopt om van te genieten leugen-binnen, zou u een oogmasker kunnen willen inpakken. \ n wordt * Deze villa gevestigd allen op de benedenverdieping, zo is ideaal voor die met verminderde mobiliteit. \ n * als u met kleine degenen reist, uw gastheer kan een wieg kostenloos verstrekken. U zult om hen moeten vooraf verzoeken.
Afwasmachine
Keuken
Openlucht Pool
Terras/Terras
Gedeelde Pool
Zwembad
Toiletries
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
* Er kunnen sommige extra prijzen zijn om hier, zoals lasten voor nut, definitieve schoonmakende prijzen, stadsbelasting en veiligheidsstortingen te betalen - die u in contant geld aan de huiseigenaar kunt moeten betalen. Gelieve te bereiken tijdens het het boeken proces confirm.* Uw gastheer kan helpen een verscheidenheid van diensten en ervaringen voor een extra prijs, met inbegrip van wijn het proeven, het koken klassen en kuuroordbehandelingen schikken. \ n * Uw gastheer autohuur kan ook schikken. \ n * spreekt aan uw gastheer als u een huwelijk of andere speciale gebeurtenis bij dit huis zou willen organiseren.

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 60):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 60 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 60 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ragusa
Regio: Sicilië
Provincie:
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Ragusa | Ragusa Huizen-Villa te huur | Ragusa Goedkoop Huizen-Villa | Ragusa Bedrijfsappartementen Huizen-Villa