Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Ragusa Italy EN Location longue durée Ragusa Sicily FR vivienda alquiler Ragusa Sicily ES Immobilie zum Mieten Ragusa Sicily DE affitto lungo termine Ragusa Sicily IT Huizen en appartementen te huur Ragusa Sicily NL Arrendamentos de longo prazo Ragusa Sicily PT долгосрочная аренда Ragusa Sicily RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ragusa, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£7.328 GBP | $9.871 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 969 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 6 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ragusa, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze eigentijdse villa wordt genesteld op het zuidoostenkust van Sicilië, enkel een korte afstand van Ispica. Perfectioneer voor een terugtocht van de kustfamilie, is er overvloed van ruimte voor iedereen om meer dan twee vloeren uit uit te spreiden - hoewel wij denken u het grootste deel van uw tijd in openlucht zult doorbrengen. U kunt het grootste deel van het Mediterrane klimaat met een privé pool, zon-gekuste terrassen, en een openluchtdiekeuken enkel hier maken voor dineren het in de open lucht wordt gemaakt. En wanneer u naar een stranddag hunkert, enkel op een steenworp is het strand van Santa Maria del Focallo.
* Terwijl niet alle badkamerss worden gefotografeerd, verwachten dat wij verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis. \ n * adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen en het eiland volledig te onderzoeken. Er is privé parkeren voor twee hier beschikbare auto's. \ n * als u met kleine degenen reist, uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos verstrekken. U zult om hen moeten vooraf verzoeken. \ n * het zwembad voor gebruik tussen 1 April en 31 Oktober slechts beschikbaar is. De pool is niet geschermd, zodat als u kinderen brengt die zij zal moeten om op elk moment worden gecontroleerd. \ n * Er treden zijn in dit two-storey huis te beklimmen. Het zou niet de beste optie voor die met verminderde mobiliteit kunnen zijn.
Airconditioning
Barbecue
De Handdoeken van het strand/van de Pool
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Tuin
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Keuken
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Parkeren
Privé Pool
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
* Er kunnen sommige extra prijzen zijn om hier, zoals lasten voor nut, definitieve schoonmakende prijzen, stadsbelasting en veiligheidsstortingen te betalen - die u in contant geld aan de huiseigenaar kunt moeten betalen. Gelieve te bereiken tijdens het het boeken proces confirm.* terwijl het zwembad gewoonlijk open aan gasten vanaf 1 April aan 31 Oktober is, kan het buiten deze periode voor een extra prijs van €250 worden geopend. \ n * als u na 8pm zult aankomen, u zal een recente aankomstprijs van €50 worden aangerekend. \ n * Uw gastheer kan helpen een verscheidenheid van diensten voor een extra prijs, met inbegrip van baby-sitting, in-villamassages, wijn het proeven, kokende klassen en manifestaties, en een privé chef-kok schikken.

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 60):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 60 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 60 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Val di Noto
Postcode:
Plaats: Ragusa
Regio: Sicilië
Provincie:
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 969 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Ragusa | Ragusa Huizen-Villa te huur | Ragusa Goedkoop Huizen-Villa | Ragusa Bedrijfsappartementen Huizen-Villa