Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Ragusa Italy EN Location longue durée Ragusa Sicily FR vivienda alquiler Ragusa Sicily ES Immobilie zum Mieten Ragusa Sicily DE affitto lungo termine Ragusa Sicily IT Huizen en appartementen te huur Ragusa Sicily NL Arrendamentos de longo prazo Ragusa Sicily PT долгосрочная аренда Ragusa Sicily RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te huur Ragusa, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€13.416 EUR | $15.457 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 1076 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 6 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Parkeergelegenheid
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

3 Slaapkamers Appartement te huur Ragusa, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geplaatst enkel 100 meter van Santa Maria del Focallo, wordt deze vlek samengesteld uit twee flats - makend het voor twee families die ideaal samen en kon van het hebben van twee keukens en het leven gebieden profiteren reizen. Aangezien u zult willen de meeste overzeese meningen maken hier, is de buitenruimte waar u waarschijnlijk het grootste deel van uw tijd zult doorbrengen. Het het dineren gebied in de open lucht verstrekt een centrale vergaderingsvlek voor de groep om van ongehaaste lunchen en Italiaanse maaltijd in de open lucht bij zonsondergang te genieten. U zult een supermarkt vinden en de bar binnen het lopen afstand, echter, zal u aan de samengesteldere steden van Pozzallo, Modica en Ragusa voor meer verscheidenheid moeten drijven.
* Terwijl drijven niet hier essentieel is, aangezien u een supermarkt enkel 300 meter weg zult vinden, adviseren wij hurend een auto om uw verblijf te maximaliseren. Er is een privé parkeerplaats hier voor één auto op het gebouw. \ n * het huis over twee vloeren zonder een lift wordt uitgespreid, zodat kan het niet voor die met beperkte mobiliteit worden aangepast. \ n * Uw gastheer een wieg en een hoge stoel kan kostenloos op verzoek verstrekken. \ n * het huis in twee flats gescheiden is. De slaap van de parterreflat twee gasten en is toegankelijk via een externe trap. De ground-floor flat kenmerkt twee slaapkamers en slaap vier gasten.
Airconditioning
Balkon
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Broodrooster
Toiletries
Wasmachine
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
* Er kunnen sommige extra prijzen zijn om hier, zoals lasten voor nut, definitieve schoonmakende prijzen, stadsbelasting en veiligheidsstortingen te betalen - die u in contant geld aan de huiseigenaar kunt moeten betalen. Gelieve te bereiken tijdens het het boeken proces confirm.* Uw gastheer u kan helpen autohuur, privé overdrachten, een privé chef-kok, een baby-sitting, massages, persoonlijke klanten en de schoonmakende diensten voor een extra prijs schikken.

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 60):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale die het boeken waarde voor annuleringen minstens 60 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 60 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Val di Noto
Postcode:
Plaats: Ragusa
Regio: Sicilië
Provincie:
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 1076 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te huur in Ragusa | Ragusa Studenten Appartement | Ragusa Studio Appartement | Ragusa Appartement te huur | Ragusa Goedkoop Appartement | Ragusa Bedrijfsappartementen Appartement