2 Slaapkamers Appartement te huur Bali, Indonesië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Daar wordt veel bij deze exclusieve villa met twee slaapkamers neergestreken naast de kusten van het Strand ? van Batu Belig te bewonderen? aanvang met de overzeese en zonsondergangmeningen van de privé oneindigheidspool. Een deel van een vertrouwelijke inzameling van villa's binnen een boutiquetoevlucht, u heeft al privacy van een huis met de bonus van specifiek personeel. Een villamanager is op hand voor het organiseren van dagtochten, in-villamassages of een privé chef-kok, terwijl het dagelijkse huishouden dingen spick en spanwijdte zal houden. De kitchenetteruimte kan voor wat compact voelen. Maar met vleiend ontbijt geleverd elke ochtend en van Seminyak iconische strandbars en restaurants allen enkel een wandeling weg, denken wij niet u zult letten op.
* De villa heeft dicht langs off-street parkeren.
* Dit huis is één van acht villa's binnen een privé toevlucht. U kunt in andere gasten op de gedeelde wegen stoten die neer tot het strand leiden, maar uw tuinen en zwembad zijn volledig privé, en u ? ll hebt een privé ingang.
* Het zwembad is niet geschermd, en er zijn open watereigenschappen in de gronden van de villa. Als u kleine degenen brengt, zullen zij moeten op elk moment worden gecontroleerd.
* Het dagelijkse ontbijt is inbegrepen met uw verblijf.
* Daar ? s een specifieke bureauruimte in één van de slaapkamers voor het verre werken.
Airconditioning
Badkuip
Inbegrepen ontbijt
Vriendschappelijk kind
Bureau
Vrij Parkeren
Koelkast
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Ingang
Fornuis
Zwembad
Toiletries
TV
WiFi