2 Slaapkamers Appartement te huur Dubai, Arabische Emiraten
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uit stappend op het privé balkon, kunt u onmiddellijk zien hoe deze flat van centraal belang is. De lijsten en de stoelen kijken uit hier naar Burj Khalifa en de Fontein van Doubai. De eindeloze het winkelen kansen zijn weg beschikbaar bij de Wandelgalerij van Doubai, een korte gang. Binnen het gebouw, bieden een gedeelde zwembad en een gymnastiek een kans aan om bovenop uw geschiktheidsprogramma te houden. Waar aan stad ? s pronkt de glitzy reputatie, de grote, open woonkamer met de stadshorizon van vloer-aan-plafond vensters en daar ? s meer dan genoeg ruimte om bij de eettafel te onderhouden.
* Het zwembad en de gymnastiek worden gedeeld met de andere flats in het gebouw.
* Deze flat is op de 25ste verdieping, zodat kan het die met duizeligheid niet aanpassen. Er is een lift in het gebouw en de meningen zijn ongelooflijk.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg kostenloos verstrekken. U zult om het moeten vooraf verzoeken.
* Het schoonmaken vindt om de zeven dagen tijdens uw verblijf plaats.
* U bent in het centrum van Doubai, maar er is ook privé parkeren binnen het gebouw indien u wenst verder te onderzoeken.
Airconditioning
Balkon
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Gymnastiek
Ijzer
Ketel
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Veilig
Gedeelde Pool
Stap-vrije Toegang
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi