3 Slaapkamers Appartement te huur Kopenhagen, Denemarken
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Laat ? s beginnen door iets van bij het begin te zeggen duidelijke ? deze penthouse van Kopenhagen één van de indrukwekkendste flats wij ooit gezien ? ve is! Het oog van Louise voor ontwerp, detail en het ontvangen is buitengewone ? zij zelfs voor een privé chef-kok kan schikken als dat ? s iets u Re ? in de stemming voor. Het binnenland van het huis is helemaal zuivere Skandinavische elegante, met overvloed van natuurlijke materialen, plastische lichte montage en elegant meubilair. Door aan de slaapkamers en de neutrale decor en elektriciteitspannegordijnen die het uitschakelen van begin de dag maken een moeiteloze ervaring. En als u dacht die het eind van het waren, wacht tot u het reusachtige dakterras ? bij sqft ziet meer dan 2.500, moet het één van grootst in de stad zijn. Zijn zuivere die grootte met meningen van het water wordt gecombineerd, oud Kopenhagen, en de vele moderne gebouwen in Eilanden Brygge zorgen ervoor dat wij ? t aan overal wij kunnen denken ? D eerder zijn. En terwijl het waar is zult u niet net in het hart van de stad blijven, zouden wij voorstellen hurend een fiets zodat kunt u doen zoals Copenhageners. Echt buitengewoon en one-of-a-kind, moet dit huis minstens eens in uw leven worden ervaren.
* Er zijn het parkeren vlekken voor drie auto's in de ondergrondse parkerengarage, beschikbaar voor een extra prijs
* Meest centrale buurt per bus ? van Brygge isn ? t Kopenhagen ? s van eilanden de vervoert u ? aangaande een korte rit van Nyhavn en de Opera op de haven (het meest dichtbijgelegen einde is zeven minuten weg)
* Wij zouden voorstellen hurend een fiets ? er overvloed van opties is, hoewel de gedeelde fietsen van de Ezel onder het geschiktst zijn
* Het ? s verdeelde over twee niveaus, zodat zult u sommige te beklimmen treden hebben
* De gastheer ontmoeten-en-begroet op aankomst
* De stille uren worden afgedwongen na 10pm
* Het dakterras heeft het dineren ruimte voor twintig mensen, met binnen plaatsing voor maximaal achttien gasten rond de lijst
Balkon
Barbecue
Zoemer/Draadloze Intercom
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren op Gebouw
Koelkast
Droogkap
Hangers
De Opstelling van de Bioskoop van het huis
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Het Beddegoed van de luxe
Toiletries van de luxe
Veelvoudige Reeksen Sleutels
Beschikbare parkeren
Privé Ingang
De Douche van de regen
Het Terras van het dak
De Detector van de rook
Sonos
Fornuis
Werpt
Toiletries
TV
Vloerverwarming
Wasmachine
Wi-fi
De Koeler van de wijn