3 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het zoeken van een huis van Costa del Sol met een paar rondes van golf aan de kant? Deze eigentijdse flatreeks die een negen-gat golfcursus en enkel een veertien-notulen wandeling van het Strand van La overzien zou Cala DE Mijas keurig moeten doen. Een deel van een exclusieve complexe vakantie, zal u een gedeelde zwembad en een speelplaats voor kleine degenen enkel voetstappen weg vinden. Het is nota nemend van de moeite waard u een kleine weg overzien zult die de flat scheiden van de golfcursus. Maar in deze stille, voor de betere inkomstklasse buurt, zou het nooit moeten te bezig worden.
* Terwijl het gedeelde zwembad en de speelplaats gefotografeerde ? t aren, verwachten dat wij verenigbaar de kwaliteit is met de rest van het huis.
* Er is parkeren ter plaatse beschikbaar binnen de flatgebouw? s gronden.
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten.
* U zult toegang tot het zwembad en de speelplaats hier hebben. Zij worden gedeeld met de andere ingezetenen van het gebouw.
* Het noemenswaardige ? s dat de flat op het parterre zonder een lift is, zodat is bereid om sommige treden te beklimmen.
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badkuip
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Drogend Rek
Vrij Parkeren
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Pool
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Gebouw
Terras/Terras
Satelliet/Kabeltelevisie
Gedeelde Pool
Slimme TV
Fornuis
Zwembad
Broodrooster
Toiletries
TV
Stofzuiger
Wasmachine
WiFi