2 Slaapkamers Appartement te huur Pembrokeshire, Wales
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als het zijn dicht bij de oceaan uw prioriteit is, levert dit huis in spades. Niet alleen wordt deze flat gesitueerd direct overdwars van het Strand van het Noorden van Tenby, maar het privé terras heeft adembenemende meningen van de haven en verder. Ochtend, middag of nacht, is er geen betere vlek om te zitten en te ontspannen, luisterend aan de neerstorting van de golven, waarnemend de boten en lettend op de zongootsteen over het water. Het is zuivere zaligheid, wat wij betreft, en het heeft nog door het gladde binnenland gemaakt die beter op u wachten in het het leven gebied. Er zijn pret zeevaartdieelementen over worden gestippeld, nog zelfs met het kustmotief, voelt het ontwerp nooit passe. In feite, denken wij het gehele ding, met een donkerblauwe keuken, luxe regenvaldouches in de glanzende badkamerss en zelfs een wijnkoelkast voor uw flessen van bruisend eerder slim is. Wanneer u niet de omhoog thuis mening doorweekt of op de bank lounging, breng uw tijd door die door het ommuurde centrum van Tenby wandelen, de kleurrijke huizen bewonderen, de lokale boutiques doorbladeren en bij de vele heerlijke restaurants dineren. En met vijf stranden om uw luim te kietelen, zult u overvloed van opties hebben wanneer het over zich het uitspreiden in het zand komt. Onze favoriet is weg het Strand van het Kasteel, een vijf-notulen gang.
* Geen parkeren is hier beschikbaar maar een auto is geen noodzakelijke ? als u drijft, kunt u aan park in de garage met meerdere verdiepingen betalen dichtbij maar houdt in mening dat Tenby de toegang van voertuigen tijdens de zomermaanden heeft beperkt.
* Dit huis deelt een ingang met andere flats in het gebouw.
* Wij denken dit huis beter is voor een familie, aangezien de tweede slaapkamer aan de kleinere kant is en slechts eenpersoonsbedden heeft.
* Als u van plan bent om het strand te raken, zult u uw eigen strandhanddoeken moeten brengen.
* De keuken heeft sommige fundamentele kokende werktuigen niet.
Balkon
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Oven
Terras/Terras
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
De Detector van de rook
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi
De Koeler van de wijn