3 Slaapkamers Appartement te huur Naxos-Hora, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geniet van het beste van beide werelden bij dit van-de-slaan-spoorvilla enkel 5km van de charmante vergoelijkte stad van Naxos en vijftien minuten aan het bijna 4km-lange witte zand van Strand Plaka. Voor die die iets zoeken tastbaarder dan de klaarblijkelijk schoonheid Instagrammable van Mykonos en Santorini, houdt Naxos zich met zijn authenticiteit afzijdig.
Binnen het huis, wordt u behandeld aan overvloed van krommen en organische vormen die de ruimte het warme, hand-gebeëindigde voelen lenen. De op z'n gemak plaatsingsgebieden zowel binnen en zorgen uit ervoor dat er altijd een hoek is u als uw kunt eisen, terwijl de pool van de Jacuzzi en de openluchtdouche voor het koelen weg onder wolkenloze hemelen Cycladic perfect zijn.
Het nabijgelegen dorp van Glynados is een absolute charmeur, die een paar restaurants, met inbegrip van uitzonderlijke een familie-looppas taverna aanbieden die fantastisch voedsel naast adembenemende meningen, en een aromatische bakkerij binnen het lopen afstand dient. Zij die lichtjes langere die wandelingen dan de ochtend verkiezen aan voorraad op vers die omhoog brood in werking wordt gesteld zullen het eiland met talrijke het lopen slepen wordt doorkruist vinden. U kunt van heuveltopdorp aan heuveltopdorp en zelfs schaal het 1000m-hoge Onderstel Zas wandelen, waar, volgens mythologie, is waar Zeus werd opgeheven.
Naast de bijna eindeloze perfectie van Strand Plaka, er overvloed van andere te onderzoeken opties is. De hoogtepunten omvatten de ooit-populaire Agio's Prokopios, de ruwe rode klippen van het Strand van Hawaï, en Agio's Georgios en Mikri Vigla voor een vlek van de zomer het windsurfing. Het beste ding? Zij zijn al nr meer dan een aandrijving van twintig minuten van uw hellingshuis.
* wegens de verre plaats van het huis, is een auto een noodzaak wanneer het blijven hier - er is beschikbaar parkeren ter plaatse
* Controleer me op aankomst met lockbox
* De toegang tot het huis is via een privé ingang
* De ontbijtbar verdubbelt als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* De schoonmakende dienst is inbegrepen elke derde dag van uw verblijf
* De pool is open het hele jaar door
* Bij volledige capaciteit, zal één persoon op een bankbed in de woonkamer slapen
* De kind-vriendschappelijke belevingswaarde zoals een wieg is op verzoek beschikbaar
Airconditioning
Badkuip
Centrale verwarming
Wieg/Voederbak
Bureau
Afwasmachine
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Openlucht Pool
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Pool
De Douche van de regen
Fornuis
Zwembad
TV
WiFi