2 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met zijn dubbel-hoogte gerichte plafonds, houten vloeren, koel eigentijds meubilair en grote vensters, is dit mooie flatrecht overdwars van Porto ? s toneelPraça DA República een traktatie voor die die een zonnig, rustig verblijf zoeken.
Wij houden van de toevallige grootsheid van het open-plan het leven gebied met zijn lang rustiek plafond, evenals van de glasdeuren die open glijden om een groot die balkon te openbaren met een lijst en stoelen wordt uitgerust. Begin hier uw dagen van over verse pastéis DE nata en koffie terwijl het nemen in de breed-veegt meningen over de stads? s daken of verzamel me hier bij zonsondergang om op de schaduwen van de hemeldraai van amber en roze te letten.
De gladde keuken is al reeks om eigengemaakte feesten omhoog te ranselen die bij de eettafel moeten worden genoten van, terwijl de twee slaapkamers ? één waarvan is onder de eaves ? aanbieding een wonderfully vreedzame nacht? s slaap cocooned.
Wanneer u ? aangaande het doorbrengen van geen tijd in uw modieus stootkussen, uitgaat en de gezichten onderzoekt. U ? aangaande een tien-notulen gang van mooie Igreja do Carmo, een wandeling van twintig minuten van Porto Kathedraal, terwijl het drukke recht van Cais DA Ribeira ? op de Douro Rivier ? weg te voet dertig minuten is.
* Terwijl er een lift in het gebouw is, zult u een vlucht van treden moeten beklimmen om tot het op het parterre toegang te hebben
* Dit huis wordt meer dan twee vloeren met interne treden opgemaakt die tot de mezzanine slaapkamer leiden
* Bij capaciteit, zullen twee gasten op het bankbed in de woonkamer ? om gebruik vooraf van het bankbed gelieve te verzoeken slapen
* Er is een laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Als u bagageopslag vereist, te laten gelieve uw gastheer vooraf het weten
* U zult zich persoonlijk inschrijft ontvangen
* Uw gastheer kan een recentere controletijd kunnen aanpassen als er beschikbaarheid om is dit te doen
* De ingang van de bouw is communaal
* Wij adviseren hier overslaand de auto en het gebruiken van Porto openbaar vervoer in plaats daarvan post ? Trindade is weg een zes-minieme gang
Airconditioning
Balkon
Zoemer/Draadloze Intercom
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Netflix
Oven
Betaald Parkeren op Straat
Beschikbare parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
Wi-fi