2 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze moderne flat piqued onze rente met zijn modieus binnenland, ruim-gerangschikte leefruimten en uitstekende plaats. Wij denken het een fantastische plaats om is naar huis aan na een middag te komen die Sevilla onderzoeken. De schop van uw schoenen en maakt zich op de makkelijke banken (een Cava, facultatief glas van) comfortabel, dan wanneer u, geruis op tapas en andere heerlijke schotels in de jade groene keuken hongerig voelt. Alle schepselcomfort wordt rekenschap gegeven van ? Nespresso machine, regenvaldouche, slimme TV ? maar ons favoriet deel is het venster overziend de klokketoren van La Giralda. Met meningen als dat, kunt u niet helpen maar houdt van dit comfortabele stekkie.
Het best van allen, zult u deze vlakte in het historische stadscentrum, naast de Kathedraal van Sevilla vinden. Van deze vlek, is het sightseeing gemakkelijke ? Koninklijke Alcázar neer de straat juist is, is de arena Maestranza walkable in vijf minuten en Plaza DE España is te voet enkel vijftien minuten. Een talloze serie van bars, de onafhankelijke winkels en de mond-water gevende restaurants zijn allen nabijgelegen ? voor zover de scènes gaan, kon u niet beter vragen om.
* Twee gasten zullen op het bankbed in de zitkamer slapen
* Dit is een centrale vlek in het hart van de stad, zodat moet het lawaai worden verwacht de lichte dwarsbalken ? oordopjes kunnen willen inpakken
* De ingang aan het gebouw wordt gedeeld met andere ingezetenen
* Indien nodig, kan de eettafel als laptop-vriendschappelijke werkruimte verdubbelen
* Geen parkeren wordt verstrekt, maar u zult hier geen auto ? in plaats van het drijven, te voet onderzoeken nodig hebben
Airconditioning
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Afwasmachine
Diepvriezer
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
De Toegang van de lift
Microgolf
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
Satelliet/Kabeltelevisie
Werpt
TV
Wasmachine
WiFi