2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Enkel ongeveer knoeit een tien-notulen gang van de Burgemeester van het Plein, deze modieuze vlakte niet wanneer het over plaats komt. De interessante musea, high-end het winkelen en veel van Madrid moeten-zien de oriëntatiepunten een snelle wandeling weg ? met inbegrip van Puerta del Sol, Parque DE Gr Retiro en Palacio Echt DE Madrid, enkel zijn om enkelen te noemen. Als u houdt van proberend nieuwe keuken, bent u in geluk ? deze buurt een serie van verrukkelijke restaurants en levendige bars terwijl weg de avonden binnen heeft.
Of, als u gedeeltelijk bent aan homecooked maaltijd, maken uw manier terug naar dit modieuze vlakte en geruis omhoog iets smakelijk in de keuken. Het heeft alles u ? een groot eiland, ingebouwde toestellen en een overvloed van tegenruimte nodig zult hebben. De rest van de vlakte is onberispelijk, ook ? twee de regenvaldouches glanzende van de badkamerss (decked één uit met gewaagd palmbladbehang, een andere Engels-reeks) eigenschap, zijn de comfortabele slaapkamers comfortabel en knippen-achter en de heldere het leven gebiedsboten een squishy bank en een mooi balkon Juliet die vloed de ruimte met licht. Wij denken u zult houden van roepend dit flathuis, of u in stad voor een paar dagen of een paar weken bent.
* Dit huis is in het centrum van de stad, zodat kan het * de eettafel luid krijgen kan als laptop-vriendschappelijke werkruimte verdubbelen, indien nodig * Dit huis geen privé ingangs * A auto is niet noodzakelijk in Madrid ? in plaats van het drijven, onderzoeken te voet of voordeel halen uit het metro systeem heeft
Airconditioning
Zoemer/Draadloze Intercom
Centrale verwarming
Afwasmachine
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
De Toegang van de lift
Microgolf
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
Werpt
TV
Wasmachine
WiFi