3 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het ontwerp ontmoet comfort bij deze licht-gevulde flat in centraal Madrid. Gevestigd in de heup en het gebeurende gebied Malasaña, vangt deze unieke ruimte de creatieve geest van zijn buurt. Met Boheemse textiel en eclectische kunst, wordt de algemene sfeer aan de grond gezet door eenvoudig meubilair en eigentijdse eenheden.
Dichtbij, zult u een overvloed vlekken aan steekproefpaella vinden en zult tipples op de characterful, muurschildering-beklede straten genieten van. De gang onderaan de de handtekenings brede boulevards van de stad en bereikt het historische centrum, waar de Burgemeester van het Plein en een selectie van beruchte musea wachten op. Als u slechts tijd voor één hebt, maak tot het Prado ? de inzameling van Europese kunst één van het beste van de wereld is, met de werken door Goya en binnen gehuisveste Titian. Park van Gr Retiro is enkel op een steenworp, manicured a de 19de eeuwuitgestrektheid met het bloeien toenam tuin en roeienmeer. Deze idyllische vlek moet niet worden gemist als u in stad op een romantische ontsnapping bent.
* Uw gastheer vraagt dat op het tijdstip van uw vertrek, u de sleutels op de lijst in de woonkamer verlaat en de deur sluit
* De derde slaapkamer bevat een dubbel bed Murphy
* U kunt uw bagage vóór controle ? kunnen alstublieft afzetten uw gastheer contacteren als u wenst dit te doen
Airconditioning
Centrale verwarming
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Diepvriezer
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
De Toegang van de lift
Toiletries van de luxe
Microgolf
De Machine van de Koffie van de peul
Satelliet/Kabeltelevisie
TV
Wasmachine