5 Slaapkamers Appartement te huur Sporades, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De overzeese van dit huis meningen zijn niets plotseling van adembenemend. U zult het op Akropolis van Skiathos vinden, die boven de terracotta-betegelde stad roofscape en veelbelovende kalmte wordt neergestreken. Van de glinsterende oneindigheidspool, bewonder het vegen panoramas over de pijnboom-gespikkelde kustlijn, uit naar Eiland Maragos en hieronder over aan het witte zand van het strand van Megali Ammos - een vier-notulen wandeling van uw drempel.
Wenkt masterclass in hetopenlucht leven, dit overvloedige huis u om zich in de pracht van uw omgeving af te wikkelen. Op ingang, maakt een open-plan leefruimte onmiddellijk op met hoge plafonds en een eigentijds esthetisch ontwerp indruk. Hier, mengen de vloer-aan-plafond glasdeuren foutloos de elegante zitkamer en de volledig-uitgeruste keuken met de in de schaduw gestelde het dineren terras en oneindigheidspool, die een expansief canvas creëren dat voor het onderhouden wordt klaargemaakt. Boven, is de ruimte van overzichtsvideospelletjes, die met geluiddicht maken en pluchebanken wordt gepast, zeker om uw clan onderhouden te houden.
Wij zouden u niet van nooit het willen deze zak van paradijs verlaten beschuldigen. Hoewel, als u zich voorstelt onderzoekend, u volkomen om wordt geplaatst dit te doen, met weg stad Skiathos en haven enkel een veertien-notulen gang. Na een dag van avontuur, geniet van een feest in de open lucht boven vóór rubriek aan het balkon voor een avondonderdompeling in de Jacuzzi. Het glas van de wijn ter beschikking, let op de zonsondergang over de horizon alvorens aan uw weelderige slaapkamer voor een rustgevende sluimer terug te gaan.
* Als u door vliegtuig reist, is de Nationale Luchthaven van het Eiland Skiathos de meest dichtbijgelegen luchthaven - het is een zes-minieme aandrijving van dit huis
* Er is vrij parkeren voor maximaal twee auto's op de oprijlaan
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan twee vloeren, zonder interne lift
* Voor die met verminderde mobiliteit, zijn er hier een een ground-floor slaapkamer en badkamers
* Er is een klimaat-gecontroleerde kelder die achter de keuken wordt gevestigd
* Het zwembad kan worden verwarmd of op bestelling worden gekoeld - aangezien het zwembad niet geschermd is, zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd
* De partijen van de kip en van het mannetje worden niet toegestaan bij dit huis
Airconditioning
Balkon
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hete Ton
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Pool
Zwembad
Broodrooster
WiFi