3 Slaapkamers Appartement te huur Venetië, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Opscheppend een gezochte plaats met adembenemende dakmeningen aan laars, zijn wij volledig smoorverliefd met dit overvloedige huis in het afstraffingshart van Venetië. U zult het weg in San Marco geplooid vinden. Met zijn labyrint van slanke stegen en het kronkelen kanalen die een overvloed van historische oriëntatiepunten dragen, is dit weinig sestiere bewijs dat de beste dingen, in feite, in kleine pakketten komen. Hier, bent u een drie-minieme wandeling van Campo Sant'Angelo en binnen het lopen afstand van de belangrijkste gezichten, met inbegrip van St het Vierkant van het Teken en Brug Rialto.
Binnen, is het de dagdroom van een estheet. De hoge plafonds scheppen rustieke houtstralen en vloed van natuurlijk licht op, terwijl het elegante decor en het eigentijdse comfort behoefte-voor-niets verblijf beloven. Na de sluimer van een rustgevende nacht, de hoffelijkheid van de overvloedige slaapkwarten, espresso's in de volledig-uitgeruste keuken alvorens buiten op het terras brouwt te stappen. Hier, wordt u genesteld in een quaint cluster van terracotta-betegelde woningen, die een echt uniek perspectief van de stad aanbieden. Wij kunnen niet aan een betere plaats denken om uw dag te beginnen dan hier, door de klokken van Venetië serenaded aangezien u in ontbijt plooit.
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan twee vloeren, zonder interne lift
* Aangezien dit huis aan de vierde verdieping gelegen is, zullen de kinderen op het terras moeten op elk moment worden gecontroleerd
* Alle drie van de tweepersoonsbedden kunnen in reeksen van worden gemaakt op verzoek uitkiezen
* Bij volledige inbezitneming, zal één gast op het bankbed in het het leven gebied slapen
* U zult uw eigen toiletries met u moeten brengen om tijdens uw verblijf te gebruiken
* De wasmachine en de droger worden gevestigd in een communale ruimte van de benedenverdiepingswasserij
* Op aankomst, zal een vertegenwoordiger u op het Vaporetto de taxipunt ? van het einde? water ontmoeten en zal u aan het bezit waar zij ll controle ? u binnen, en verleent om het even welke hulp begeleiden u zou moeten wensen
Airconditioning
Balkon
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
Drogend Rek
Speler DVD
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
Satelliet/Kabeltelevisie
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
Wi-fi