Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Venice Italy EN Location longue durée Venice Veneto FR vivienda alquiler Venice Veneto ES Immobilie zum Mieten Venice Veneto DE affitto lungo termine Venice Veneto IT Huizen en appartementen te huur Venice Veneto NL Arrendamentos de longo prazo Venice Veneto PT долгосрочная аренда Venice Veneto RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Venetië, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£6.384 GBP | $8.599 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 430 ft2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

1 Slaapkamers Appartement te huur Venetië, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gehuisvest in een prachtig herstelde canalsidepalazzo, is deze elegante zitslaapkamer een ideale basis voor die die San Marco ? s kijken gemakkelijk te onderzoeken de meeste historische gezichten.
Curated Wonderfully met een scherp oog voor ontwerp, kan de ruimte tenger zijn maar het maakt een decoratieve vuist. Van zijn Oude Wereld blozen de gerichte plafonds aan zijn gewaagde conflicten van koraal en roze, daar ? s een lucht van moderne luxe hier die onbetwistbaar characterful voelt. Wij houden van de zoete kitchenette dat ? s allen klaar om uw dagen te beginnen over het stimuleren van espresso's, evenals van de prachtig gedetailleerde eettafel en van zijn elegante loveseat. De factor in de slisbadkamers met zijn chromotherapy regenvaldouche, en u ? ve kreeg alles u voor een zalig verblijf wenst.
Wanneer het over sightseeing komt, u ? aangaande enkel een één-notulen gang van della Fava van Santa Maria, terwijl de romantische Brug Rialto weg een drie-minieme wandeling is. U ? aangaande ook een zes-notulen gang van het Vierkant van het drukke St. Teken, terwijl het Paleis van de Doge ? s acht minuten te voet van uw deur is. Met uw gastheer gelukkig om een assortiment van activiteiten voor u te organiseren skippered ? met inbegrip van wijn het proeven, kokende klassen, stadsreizen en daar rondvaarten aan de Venetiaanse Lagune ? ? s geen eind aan de avonturen in opslag.
* Het heeft een studiolay-out met alle die bedden in de belangrijkste leefruimte worden gevestigd
* De wasmachine en de droger zijn in een communale wasserijruimte op de hoogste vloer zonder lifttoegang
* Er is een laptop-vriendschappelijke werkruimte
* De kitchenette is compact en beter geschikt om maaltijd-maakt aan te steken
* U zult uw eigen shampoo moeten brengen
* Het boeken langer dan zeven nachten omvatten wekelijkse van de bedlinnen en handdoek veranderingen
* Als u om voor een grotere groep kijkt te boeken, heeft uw gastheer negen andere flats in het gebouw dat ook kan worden gehuurd
* Op aankomst, zal een vertegenwoordiger u op het Vaporetto de taxipunt ? van het einde? water ontmoeten en zal u aan het bezit waar zij ll controle ? u binnen, en verleent om het even welke hulp begeleiden u zou moeten wensen
Airconditioning
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Droger
Extra Hoofdkussens en Dekens
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
Fornuis
TV
Wasmachine
Wi-fi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*If u zult tussen 8 p.m. en middernacht aankomen, zal u een recente aankomstprijs van €50 worden aangerekend - de aankomst tussen middernacht en 1 am zal aan een recente aankomstprijs van €100 onderworpen zijn
*Your de gastheer kan een recentere controletijd na 1 am en voor een extra prijs kunnen op verzoek aanpassen
*Your de gastheer kan helpen begeleide privé reizen, rondvaarten, de taxidiensten, wijn het proeven, welkome dozen, de butlersdienst en het winkelen voor een extra prijs schikken
*Your de gastheer verstrekt een privé diner in ` een Tavola' professioneel uitgeruste Venetiaans-huiskeuken voor een extra prijs

(Het Gematigde) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 7 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 7 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: San Marco
Postcode:
Plaats: Venetië
Regio: Veneto
Provincie: Venetië
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 430 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Venetië | Venetië Studenten Appartement | Venetië Studio Appartement | Venetië Appartement te huur | Venetië Goedkoop Appartement | Venetië Bedrijfsappartementen Appartement