2 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd op kleine die familie-looppas landbouwbedrijf in Montespertoli, is in de zacht rollende heuvels van Chianti wordt een genesteld, dit ?Forno ? baksteen-stijl Italiaans huis. Begin hier uw eerste avond met de fles wijn van uw welkome mand die op de wijngaard hier is geproduceerd, aangezien u van de ongelooflijke meningen van uw privé tuin geniet. Dan, wanneer u de volgende dag wekt, begin uw ochtend met een suikerachtige zoete die koffie ? ook in uw welkome mand ? wordt verstrekt alvorens u in een ligstoel met een goed boek ontspant.
Voor zij die lopend houden van of cirkelend, dit het mooie verstrekt plaatsen het perfecte gebied voor het onderzoeken, aangezien het landbouwbedrijf door wijngaarden, olijvenbosjes en bossen wordt omringd dat u kunt vrij wandelen. In de vroege avond, zouden wij bij het in de schaduw gestelde terras houden van op te houden overziend de grote tuinen om de landbouwbedrijf? s wijnen te proeven, terwijl het bewonderen van de mening van de omringende heuvels.
Dan voor diner, waarom niet uit de barbecue voordeel halen, en sommige heerlijke vleespennen koken Spiedini, om in het Italiaans te genieten van stijl in de open lucht met een glas van het verfrissen van wijn, gecombineerd met het fantastische uitzicht op aanbieding. Wanneer u zich binnen terugtrekt, zullen de huis? s natuurlijke elementen van steenmuren, terracottavloeren en houten plafonds de ruimten aangenaam in de zomer koel houden en zullen in de winters verwarmen, terwijl het de 20ste eeuwmeubilair comfort voor het ontspannen van uren vóór bedtijd verstrekt.
* Voor de flat is er een privé tuin met twee ligstoelen en een lijst en stoelen voor het openlucht dineren ? zijn er ook verdere gedeelde tuinen en een in de schaduw gesteld terras
* De grill en de barbecue zijn gedeelde belevingswaarde
* Voor die met verminderde mobiliteit, wordt de volledige flat gevestigd op de benedenverdieping, behalve de beschermde zolderruimte boven het reces in de tweede slaapkamer
* Het is mogelijk u zou kunnen wat lawaai van buren tijdens uw verblijf horen
Airconditioning
Barbecue
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
WiFi