2 Slaapkamers Appartement te huur Surat thani, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geplooid tussen slingerende palmen op Koh de noordelijke kust van Samui, is deze comfortabele flat koelen-uit passend voor paren en families zoeken, tropische vlucht. De ochtenden beginnen hier met zacht zwemmen in één van twee schitterende pools of een zachte training in de communale gymnastiek alvorens aan een toegeeflijke die massage te behandelen door uw nuttige gastheer wordt geschikt.
Na een huis-gekookte brunch op uw privé terras, terugtocht aan uw leefruimte met een Thaise bevroren thee ter beschikking. Plan het avontuur van uw dag van het comfort van uw bank en wanneer u bereid bent te onderzoeken, de zes-notulen aandrijving aan het oorspronkelijke zand van het Strand van Choeng nemen Mon. De cultuur zou buffs de Grote die Tempel van Boedha, in acht minuten door auto wordt bereikt, evenals het charmante Dorp van de Visser moeten bezoeken, zuivere vijftien minuten van uw huis.
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan twee vloeren, zonder interne lift en er zijn treden om de ingang van het huis te beklimmen te bereiken
* De stille uren zijn van 10pm tot 7am
* Het parkeren is beschikbaar op het gebouw
Airconditioning
Balkon
Binnenplaats
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Beschikbare parkeren
Het Terras van het dak
Zwembad
TV
WiFi