1 Slaapkamers Appartement te huur Yorkshire, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Cloaked in klimop, stenen-beklede de voorzijdecharmes van dit huis van bij het begin. U zult het in een oud schoolhuis in het hart van Richmond gesitueerd vinden, die met karakter brimming. Versierend een leeftijdloos canvas van hoog plafonds en hardhout, verwarmde vloeren, is exquisitely vernieuwde binnenland gelijke comfortabel en elegante delen, terwijl de reusachtige vensters vloed van natuurlijk licht inluiden. Wij houden vooral van de open-plan leefruimte die, voor ontspanning met een volledig-gepaste keuken, een grote eettafel en een comfortabele zitkamer wordt klaargemaakt. Buiten, bieden een terras met meubilair wordt uitgerust en de ingemaakte installaties een idyllische vlek voor het zonnebaden in de warmere maanden die aan.
Hier, wordt u volkomen geplaatst om te onderzoeken, enkel schuw van een zeven-minieme gang van Richmond cobbled het Kasteel en nog dichter aan marktvierkant. Na een rustgevende sluimer in de weelderige slaapkamers ? gekleed met premie linens en de milieuvriendelijke matrassen ? van Harrison Spinks brouw uw ochtendmoeilijke situatie met de Smeg koffiemachine alvorens uit voor een wandeling uit te glijden. Het hoofd over de Brug van Mercury en naar de Oude post van Richmond, waar een kunstgalerie, het drie-scherm bioskoop een met een prijs bekroonde serie van restaurants is zeker om uw clan onderhouden te houden. Als u zich voorstelt ver weg wagend verder, kant omhoog uw het lopen laarzen en stijging door de wilde, onaangeroerde schoonheid van de Dallen ? van Yorkshire een aandrijving van twintig minuten weg.
* Daar ?s vrij parkeren voor één auto op de oprijlaan
* De goed-gedragen honden zijn welkom om u tijdens uw verblijf ? te begeleiden gelieve te verzekeren zij het meubilair op een afstand worden gehouden en niet voor lange perioden alleen verlaten
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan twee vloeren, zonder interne lift
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
Eerste Amazonië
Balkon
Centrale verwarming
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
De Machine van de espresso
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Netflix
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
TV
Vloerverwarming
Wasmachine
Wi-fi