1 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Op een stille straat in San Marco, opent dit huis zijn deuren voor een helder en warm verblijf in het historische centrum van Florence. Enkel is een korte gang van de de het inspireren galerijen, piazzas, en monumenten, dit een prachtige plaats om de atmosferische schoonheid van de stad te ervaren.
Het stappen binnen deze flat voelt zich onmiddellijk het verfrissen. Van de zachte tonen aan de zachte texturen, is de ruimte zorgvuldig ontworpen om uw verblijf met comfort en gemak te verrijken. En of u ? aangaande het voorbereiden van uw ochtendkoffie in de keuken, het lezen door het venster of de planning van uw reisroute voor de dag, dit een dynamische ruimte bent die u inspireert om het uw te maken.
Buiten, kunt u door de naburige Botanische tuinen wandelen en naar de majestueuze Kathedraal van Santa Maria del Fiore ? enkel zijn een minieme gang elf ? weg of het Museum van Leonardo da Vinci enkel een minieme gang tien ?. Waar de dag u neemt, stellen voor wij makend een gelatoeinde aangezien u uw manierhuis aan deze elegante flat windt.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen
* Dit huis is op de derde verdieping met lifttoegang
* De airconditioning is beschikbaar aan gebruik vanaf 1 Juni aan 30 September, terwijl verwarmen vanaf 1 November aan 15 April binnen de uren na 5pm tot 9pm, 2pm tot 4pm en bij 6pm tot 10pm beschikbaar is
* De shampoo wordt verstrekt in de badkamers
* De ingang aan dit huis wordt gedeeld
Airconditioning
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Ventilator
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keuken
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
Veilig
Zelf - controle - in/Controle
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
Wi-fi