1 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een letterlijke steen ? s werpt van de afstraffingshart van Madrid ? s (de Burgemeester van het Plein), wordt het doesn ? t centraler dan deze flat. U Re ? op de rand van het vierkant waar de bestratingskoffiebarren uit op cobbles en morsen porticoed gebouwendatum terug naar de 16de eeuw toen dit het centrum van Oud Madrid was. De omringde straten worden ingepakt met de verbindingen van recent-nachttapas en zoemende bars. Of, hoofd aan de verse opbrengst en de markt van het straatvoedsel, Mercado DE San Miguel, verbleef een drie-notulen gang weg om terug sommige smakelijke lokale traktaties aan uw juweel te brengen.
Het kan een studio zijn, maar de volledige keuken wordt geplooid vanaf het slaapkamer en het leven gebied in zijn eigen, moderne enclave. Zo kunt u verse veg, olijven en artisanale goederen in een feest voor twee gemakkelijk veranderen. Het het leven gebied is oorspronkelijke wit en verder opgehelderd door zonlicht stromend door de traditionele, vensters van de Frans-Stijl. Open deze creëren tot juliet-Stijl balkon, een perfect voor mensen-let op in het zoemende hieronder vierkant.
* Bij capaciteit, zal één gast op het bankbed in het het leven gebied zijn
* Gehuisvest binnen een de historische, 18de eeuwgebouw, is er geen lift en deze flat is op de derde verdieping zodat zult u vier vluchten van treden moeten beklimmen om het te bereiken
* Er is geen parkeren met deze flat, maar u bent in het eigenlijke centrum van Madrid die zo een auto hebben bent niet noodzakelijk
* Op het bezigste vierkant in Madrid, kunt u wat geratel en jubelen met de open vensters horen
Airconditioning
Balkon
Centrale verwarming
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Microgolf
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
TV
Wasmachine
Wi-fi