3 Slaapkamers Appartement te huur Deal, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u een huis met karakter zoekt, hebt u het met dit gevonden. Wij houden absoluut van hoe de persoonlijke stijl van de gastheer door dit huis glanst, maar het wordt zo prachtig gedaan dat iedereen het kan waarderen. Het is duidelijk dat heel wat liefde in dit is gegaan, van wallpapered panelen in de comfortabele woonkamer aan het speelgoed in de derde slaapkamer. Zelfs zijn de badkamerss een binnenlands ontwerpwonder. Het huis is volkomen twee en vrolijk, ideaal voor een familie om een mooie kustontsnapping te besteden.
U zult van ochtenden in uw helder plattelandshuisje houden. Voor een extra speciaal ontbijt, waarom de korte twee-minieme gang aan de Hoofdstraat gebakjes van de bakkerij, misschien zelfs wat worsten en bacon van de slagers opnemen niet nemen en? Neem hen die naar huis achter voor een mooie verspreiding uit in de fabelachtig verfraaide binnenplaats, de ochtendzon op uw gezicht voelen aangezien u uw verse koffie nipt. Dan, wanneer het tijd is te onderzoeken, enkel is het lopen rond de kleurrijke straten van Overeenkomst een traktatie. U kon de korte gang van een kwartier nemen om Kasteel te behandelen alvorens klassieke vis met patat op het strand te eten. En als u van eigentijdse kunst houdt, zult u van het hier ? houden de Studio van de Zaal van de Linde enkel een vijf-minieme gang weg en hoogtepunt van het fascineren kunst, etsen, en beeldhouwwerken is. Kom nacht, behandel aanbiedingenovervloed van artsy bars en zoemende restaurants om uw luim te kietelen. Of, geniet van een ontspannen diner thuis, zijn er iets over het koken in deze keuken die u aan een andere tijd kan vervoeren.
* Er is onbeperkt vrij op-straatparkeren in de naburige straten, of u kunt betalen om het parkeren op de promenade te gebruiken
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* Wij denken de derde slaapkamer aan kinderen meest geschikt is
* Twee goed-gedragen huisdieren zijn welkom om u tijdens uw verblijf te begeleiden
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan drie vloeren, zonder interne lift
* Het huis heeft zeer steile treden, zodat is het niet geschikt voor die met verminderde mobiliteit
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* Uw gastheer vraagt dat de gasten tussen 11pm en 9am om aan uw buren stil zijn eerbiedig te zijn
Badkuip
Centrale verwarming
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Douche van de regen
Werpt
TV
Wasmachine