Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£5.296 GBP | $7.144 USD

Type eigendom: Appartement
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 2 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Plumguide)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Plumguide.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

1 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met betoverende meningen over de typisch Roman buurt van Trastevere, heeft dit huis een fabelachtige plaats. In het hart die van Rome, langs zijn het kronkelen middeleeuwse straten wandelen, zult u vinden Piazza van Santa Maria (drie minuten te voet) ? een zetel hier bij één van de koffie voor een koffie of een lunch neemt. Dan hoofd over aan Heuvel Gianicolo voor ongelooflijke meningen van de St Peter van het Vatikaan Basiliek, een veertien-notulen gang weg. Het is de zelfde afstand over Ponte Sisto aan Piazza Navona en een paar notulen meer aan het Pantheon, terwijl het net iets meer dan vijfentwintig minuten aan de overweldigende Trevi Fontein (achttien minuten door auto) is.
Terug bij dit huis, ransel omhoog een Aperol spritz en hebben dan een rust op de chaise bank na het onderzoeken van de Eeuwige Stad. Lichte vloed in de flat via veelvoudige vensters, die de vele installaties toestaan om te bloeien. Als u muzikaal bent, kunt u ivories op de kleine piano tingelen of wat cacio e pepe in de moderne keuken omhoog koken als u zich niet voorstelt uit etend. Wij houden hier van de uitzicht van de leefruimte en de slaapkamer. Deze plaats is perfect voor een paar die een romantisch boutgat of bedrijfs het professionele werken in de stad zoeken.
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Er is een draaischijf voor het luisteren aan uw favoriete muziek
* De Ambassade van Frankrijk is weg een tien-minieme gang
* De Luchthaven van Rome Leonardo da Vinci is dertig minuten door auto
Centrale verwarming
Diepvriezer
Bibliotheek van Boeken
De Douche van de regen
TV
WiFi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*There is geen vrij parkeren bij dit huis, maar u kunt het betaalde parkeerterrein ter plaatse voor een extra prijs gebruiken
controle *On en controledagen, kan uw gastheer uw bagage voor een extra prijs kunnen opslaan
*Your de gastheer kan de diensten zoals een privé chef-kok, babysitters en reizen voor een extra prijs kunnen schikken

(Het Gematigde) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 7 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 7 dagen van lokale controledatum en tijd.
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Rome Capital
Postcode:
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Rome | Rome Studenten Appartement | Rome Studio Appartement | Rome Appartement te huur | Rome Goedkoop Appartement | Rome Bedrijfsappartementen Appartement