3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wanneer het over het blijven in Londen komt, er talloze te overwegen gebieden zijn, echter, het doesn ? t wordt dan beter het Eind van het Westen, met zijn trillende restaurants, werkelijk wereld-beroemde theaters en iconisch nachtleven ? en dit mooie huis in de stad zal u een kans aanbieden om het grootste deel te maken allen, terwijl tezelfdertijd het genieten van van de vrede en de kalmte van deze stedelijke oase.
Laat me door de het welkom heten sfeer van deze ruimte, met zijn pluchebanken, glad ongeveer gestippeld meubilair en schitterende installaties worden omhelst. Het reusachtige venster overziet een privé binnenplaats en het laat in stromen van natuurlijk licht datvan zacht de vloed het zitkamergebied ? binnen voor een avond van films en gesprek met uw gehouden van degenen regelt en een mooi eigengemaakt avondmaal bij de elegante eettafel geniet. De moderne, goed uitgeruste keuken zal omhoog het ritselen van heerlijke maaltijd een wind maken, en u kunt ook opteren om in openlucht op het terras, waar daar ? s een barbecue te uwer beschikking te dineren ook.
Nadat een fonkelend Eind van het Westen of een dag van het winkelen toont, ontspan met een toegeeflijk schuimbad in één van de luxueuze badkamerss en het hoofd over aan het land van zoete dromen, dat op u hoffelijkheid van de mooie slaapkamers wacht, elk die een op z'n gemak bed en een ensuitebadkamers kenmerken.
Buiten uw huis, vindt u zich ? ll enkel ogenblikken vanaf al opwinding van Soho, de fantastische winkels en de marktkramen van Tuin Covent, en de bladvierkanten van Bloomsbury ? allen weg binnen een gang van een kwartier.
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* Uw gastheer kan een voederbak van de babyreis kostenloos op verzoek verstrekken - te brengen gelieve uw gastheer op het tijdstip van het boeken op de hoogte als de kinderen u moeten begeleiden
* Er is hier een specifieke bureauruimte als u op wat werk tijdens uw verblijf moet inhalen
* Er zijn treden bij dit huis te beklimmen
* De partijen van de kip en van het mannetje worden niet toegestaan bij dit huis
* Uw gastheer zal u van een onthaal belemmert het bestaan uit brood, melk, eieren, boter, koekjes en chocolade voorzien
* De Luchthaven van Londen Heathrow is vijfenveertig minuten weg door openbaar vervoer
Barbecue
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Het koken Hoofdzaak
Bureau/Werkplaats
Droger
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Tuin
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
De Detector van de rook
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi