2 Slaapkamers Appartement te huur Edinburgh, Schotland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uit turend de sjerpvensters van deze vermelde Georgische huis in de stadflat, ziet u ? ll de iconische groene koepel van de Vierkante Tuinen van Charlotte daar juist vóór u. Het ? s enkel één van vele hotspots van district ? van de Stad van Edinburgh ? s het prestigieuze Nieuwe en gelukkig voor u, het is allen binnen gemakkelijk bereik van dit huis.
Betaal een bezoek aan het Nationale Museum van Schotland, dan greep een koffie voor een wandeling door de Koningin Street Gardens, recht over de straat. Wanneer de gedachten aan lunch draaien, maak een beeline voor nabijgelegen Roze Straat met zijn eclectische mengeling van restaurants en bars. En, natuurlijk, daar ? s altijd het machtige Kasteel ? van Edinburgh hoe wij konden vergeten?
Wanneer het ?s tijd om vanaf de drukte te breken, terug naar uw licht-gevulde flat leidt en uw voeten in stijl opzette. Reeks meer dan twee vloeren en verenigd door oorspronkelijk, elegant binnenland, het ? s een vreugde om terug te keren aan. En dankzij zijn hoogste vloerpositie, zijn de meningen buitengewoon, en het ? s blissfully stil bij nacht. Geruis omhoog een paar heel kleine borrels en hunker in dat paar vleugel-achterstoelen met de documenten ? werden zij ? ve recente die middag neer dozes helemaal over hen wordt geschreven.
En wanneer het ?s tenslotte tijd om dit trillende stadsafscheid, controle te bieden uit cinch met uw die auto beneden in de huis? s privé garage is wordt geparkeerd. Of de hop terug op de trein, enkel een korte gang van uw deur, en u gaat weg.
* Dit huis biedt van aangezicht tot aangezicht aan of de contact-vrije controle voor zeer belangrijke inzameling ? liet enkel uw gastheer weten wat u minstens twee dagen voorafgaand aan uw aankomst zou verkiezen
* U kunt één auto in de grote garage onder het bezit tijdens uw verblijf kostenloos parkeren
* Er is extra vrij op-straatparkeren dichtbij van 6:30 p.m. aan 8:30 am de tijden van het volgende dag? weekend kunnen lichtjes verschillen
* Het huis is op de derde verdieping zonder lifttoegang, zodat is bereid om sommige treden te beklimmen
* Een welkom pak met thee, koffie, melk, en lokale zoetigheden zal helpen u binnen regelen
* Een reiswieg en een hoge stoel zijn beschikbaar op verzoek voor kleine degenen
* Een bankbed dat een extra gast kan op verzoek worden goedgemaakt
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Wasmachine
De Detector van de rook
Fornuis
Werpt
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
Wi-fi